LFR601001CID
Hua Hua
Tau Wae: LFR601001CID
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE BLOCK CART 600V 100A DIN
Ngā Rauemi: 1.LFR601001CID.pdf2.LFR601001CID.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LFR601001CID
Tau Wae LFR601001CID Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE BLOCK CART 600V 100A DIN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1769 pcs Pepa Raraunga 1.LFR601001CID.pdf2.LFR601001CID.pdf
Tuhinga 600V Kāhua Whakamutunga Box Lug
Raupapa LFR Ētahi Ingoa LFR60100-1CID
Whakatakotoranga - Tuhinga o mua 1
Momo Tae DIN Rail Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Purihi Block Momo Momo Cartridge
Rahi Whakairo 1.311" Dia x 5.874" L (33.3mm x 149.2mm) Mo te Whakamahia me te / Products Related Class R
Whakaahuatanga Taipitopito Fuse Block 100A 600V 1 Circuit Cartridge DIN Rail Whakatauranga onamata 100A
Whakaaetanga Mea - Whakautu Whakamutunga -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
LFR601001C
LFR601001C
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE BLOCK CART 600V 100A DIN