LFR600601CID
Hua Hua
Tau Wae: LFR600601CID
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE BLOK CART 600V 60A DIN RAIL
Ngā Rauemi: 1.LFR600601CID.pdf2.LFR600601CID.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LFR600601CID
Tau Wae LFR600601CID Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE BLOK CART 600V 60A DIN RAIL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3708 pcs Pepa Raraunga 1.LFR600601CID.pdf2.LFR600601CID.pdf
Tuhinga 600V Kāhua Whakamutunga Box Lug
Raupapa LFR Ētahi Ingoa LFR60060-1CID
Whakatakotoranga - Tuhinga o mua 1
Momo Tae DIN Rail Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Purihi Block Momo Momo Cartridge
Rahi Whakairo 0.811" Dia x 3" L (20.60mm x 76.20mm) Mo te Whakamahia me te / Products Related Class R
Whakaahuatanga Taipitopito Fuse Block 60A 600V 1 Circuit Cartridge DIN Rail Whakatauranga onamata 60A