LFR600303PID
Hua Hua
Tau Wae: LFR600303PID
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE BLOK CART 600V 30A DIN RAIL
Ngā Rauemi: 1.LFR600303PID.pdf2.LFR600303PID.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LFR600303PID
Tau Wae LFR600303PID Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE BLOK CART 600V 30A DIN RAIL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2260 pcs Pepa Raraunga 1.LFR600303PID.pdf2.LFR600303PID.pdf
Tuhinga 600V Kāhua Whakamutunga Screw Terminal, Pressure Plate
Raupapa LFR Ētahi Ingoa LFR60030-3PID
Whakatakotoranga - Tuhinga o mua 3
Momo Tae DIN Rail Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Purihi Block Momo Momo Cartridge
Rahi Whakairo 0.563" Dia x 2" L (14.3mm x 50.8mm) Mo te Whakamahia me te / Products Related Class R
Whakaahuatanga Taipitopito Fuse Block 30A 600V 3 Circuit Cartridge DIN Rail Whakatauranga onamata 30A