LFR600302SID
Hua Hua
Tau Wae: LFR600302SID
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE BLOK CART 600V 30A DIN RAIL
Ngā Rauemi: 1.LFR600302SID.pdf2.LFR600302SID.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LFR600302SID
Tau Wae LFR600302SID Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE BLOK CART 600V 30A DIN RAIL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2639 pcs Pepa Raraunga 1.LFR600302SID.pdf2.LFR600302SID.pdf
Tuhinga 600V Kāhua Whakamutunga Screw Terminal
Raupapa LFR Whakatakotoranga -
Tuhinga o mua 2 Momo Tae DIN Rail
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Purihi Block
Momo Momo Cartridge Rahi Whakairo 0.563" Dia x 2" L (14.3mm x 50.8mm)
Mo te Whakamahia me te / Products Related Class R Whakaahuatanga Taipitopito Fuse Block 30A 600V 2 Circuit Cartridge DIN Rail
Whakatauranga onamata 30A Whakaaetanga Mea -