LFR606001C
Hua Hua
Tau Wae: LFR606001C
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE BLOCK CART 600V 600A DIN
Ngā Rauemi: 1.LFR606001C.pdf2.LFR606001C.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 241 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 241 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LFR606001C
Tau Wae LFR606001C Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE BLOCK CART 600V 600A DIN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 241 pcs Pepa Raraunga 1.LFR606001C.pdf2.LFR606001C.pdf
Tuhinga 600V Kāhua Whakamutunga Box Lug
Raupapa LFR Whakatakotoranga -
Tuhinga o mua 1 Momo Tae DIN Rail
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Purihi Block
Momo Momo Cartridge Rahi Whakairo 2.874" Dia x 10.374" L (73mm x 263.5mm)
Mo te Whakamahia me te / Products Related Class R Whakaahuatanga Taipitopito Fuse Block 600A 600V 1 Circuit Cartridge DIN Rail
Whakatauranga onamata 600A Whakaaetanga Mea -