1SMB48AT3G
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
1SMB48AT3G Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1SMB48AT3G
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 48V 77.4V SMB
Ngā Rauemi: 1.1SMB48AT3G.pdf2.1SMB48AT3G.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1SMB48AT3G
Tau Wae 1SMB48AT3G Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TVS DIODE 48V 77.4V SMB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4734 pcs Pepa Raraunga 1.1SMB48AT3G.pdf2.1SMB48AT3G.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 48V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 77.4V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 53.3V Ngā Hononga Korekore 1
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato SMB
Raupapa - Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 600W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case DO-214AA, SMB Ētahi Ingoa 1SMB48AT3G-ND
1SMB48AT3GOSTR
Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 7.7A Capacitance @ Frequency 365pF @ 1MHz
Tau Wae Tuakiri 1SMB Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
1SMB48CAT3G
1SMB48CAT3G
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 48V 77.4V SMB
I roto i te taonga: 6004 pcs
Tikiake: 1SMB48CAT3G.pdf
RFQ
1SMB45CAT3G
1SMB45CAT3G
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 45V 72.2V SMB
I roto i te taonga: 5275 pcs
Tikiake: 1SMB45CAT3G.pdf
RFQ
1SMB48A TR13
1SMB48A TR13
Kaihanga: Central Semiconductor