1SMB48CAT3G
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
1SMB48CAT3G Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1SMB48CAT3G
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 48V 77.4V SMB
Ngā Rauemi: 1SMB48CAT3G.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1SMB48CAT3G
Tau Wae 1SMB48CAT3G Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TVS DIODE 48V 77.4V SMB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6004 pcs Pepa Raraunga 1SMB48CAT3G.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 48V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 77.4V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 53.3V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato SMB Raupapa -
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 600W
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case DO-214AA, SMB
Ētahi Ingoa 1SMB48CAT3G-ND
1SMB48CAT3GOSTR
Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 7.7A
Capacitance @ Frequency 190pF @ 1MHz Mahinga Korero 1
Tau Wae Tuakiri 1SMB Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
1SMB48CAT3
1SMB48CAT3
Kaihanga: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga: TVS DIODE 48V 77.4V SMB