1SMB45CAT3G
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
1SMB45CAT3G Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1SMB45CAT3G
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 45V 72.2V SMB
Ngā Rauemi: 1SMB45CAT3G.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1SMB45CAT3G
Tau Wae 1SMB45CAT3G Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TVS DIODE 45V 72.2V SMB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5275 pcs Pepa Raraunga 1SMB45CAT3G.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 45V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 72.2V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 50V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato SMB Raupapa -
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 600W
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case DO-214AA, SMB
Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 8.3A Capacitance @ Frequency 200pF @ 1MHz
Mahinga Korero 1 Tau Wae Tuakiri 1SMB
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
1SMB45A TR13
1SMB45A TR13
Kaihanga: Central Semiconductor
Whakaahuatanga: TVS DIODE 45V 72.7V SMB
I roto i te taonga: 374835 pcs
Tikiake: 1SMB45A TR13.pdf
RFQ
1SMB48AT3G
1SMB48AT3G
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 48V 77.4V SMB
I roto i te taonga: 4734 pcs
Tikiake: 1SMB48AT3G.pdf
RFQ
1SMB45CA TR13
1SMB45CA TR13