1SMB45AT3G
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
1SMB45AT3G Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1SMB45AT3G
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 45V 72.7V SMB
Ngā Rauemi: 1.1SMB45AT3G.pdf2.1SMB45AT3G.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1SMB45AT3G
Tau Wae 1SMB45AT3G Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TVS DIODE 45V 72.7V SMB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4411 pcs Pepa Raraunga 1.1SMB45AT3G.pdf2.1SMB45AT3G.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 45V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 72.7V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 50V Ngā Hononga Korekore 1
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato SMB
Raupapa - Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 600W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case DO-214AA, SMB Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 8.3A
Capacitance @ Frequency 385pF @ 1MHz Tau Wae Tuakiri 1SMB