1SMB43AT3G
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
1SMB43AT3G Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1SMB43AT3G
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 43V 69.4V SMB
Ngā Rauemi: 1.1SMB43AT3G.pdf2.1SMB43AT3G.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1SMB43AT3G
Tau Wae 1SMB43AT3G Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TVS DIODE 43V 69.4V SMB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4030 pcs Pepa Raraunga 1.1SMB43AT3G.pdf2.1SMB43AT3G.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 43V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 69.4V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 47.8V Ngā Hononga Korekore 1
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato SMB
Raupapa - Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 600W Packaging Original-Reel®
Paa / Case DO-214AA, SMB Ētahi Ingoa 1SMB43AT3GOSDKR
Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 8.6A Capacitance @ Frequency 400pF @ 1MHz