1SMB40CAT3
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
1SMB40CAT3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1SMB40CAT3
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 40V 64.5V SMB
Ngā Rauemi: 1SMB40CAT3.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1SMB40CAT3
Tau Wae 1SMB40CAT3 Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga TVS DIODE 40V 64.5V SMB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 199395 pcs Pepa Raraunga 1SMB40CAT3.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 40V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 64.5V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 44.4V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato SMB Raupapa -
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 600W
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case DO-214AA, SMB
Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 9.3A Capacitance @ Frequency 220pF @ 1MHz