1SMB40AT3
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
1SMB40AT3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1SMB40AT3
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 40V 64.5V SMB
Ngā Rauemi: 1.1SMB40AT3.pdf2.1SMB40AT3.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1SMB40AT3
Tau Wae 1SMB40AT3 Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga TVS DIODE 40V 64.5V SMB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5638 pcs Pepa Raraunga 1.1SMB40AT3.pdf2.1SMB40AT3.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 40V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 64.5V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 44.4V Ngā Hononga Korekore 1
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato SMB
Raupapa - Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 600W Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case DO-214AA, SMB Ētahi Ingoa 1SMB40AT3OSCT
Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 9.3A Capacitance @ Frequency 430pF @ 1MHz