1SMB45CAT3
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
1SMB45CAT3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1SMB45CAT3
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 45V 72.2V SMB
Ngā Rauemi: 1SMB45CAT3.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1SMB45CAT3
Tau Wae 1SMB45CAT3 Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga TVS DIODE 45V 72.2V SMB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 468509 pcs Pepa Raraunga 1SMB45CAT3.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 45V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 72.2V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 50V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato SMB Raupapa -
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 600W
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case DO-214AA, SMB
Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 8.3A Capacitance @ Frequency 200pF @ 1MHz