0LKS090.T
Hua Hua
Tau Wae: 0LKS090.T
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE LINK 90A 600VAC CYLINDRICAL
Ngā Rauemi: 0LKS090.T.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0LKS090.T
Tau Wae 0LKS090.T Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE LINK 90A 600VAC CYLINDRICAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5007 pcs Pepa Raraunga 0LKS090.T.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 600V Rahi / Rahi 1.311" Dia x 5.874" L (33.30mm x 149.20mm)
Raupapa POWR-GARD® LKS Wā Whakautu Fast
Packaging Bulk Paa / Case Cylindrical, Blade Terminals
Ētahi Ingoa LKS090
LKS090.T
LKS90
Ngā āhuatanga - Whakatauranga onamata 90A