0LKS150.V
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0LKS150.V
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE LINK 150A 600VAC CYLINDR
Ngā Rauemi: 0LKS150.V.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0LKS150.V
Tau Wae 0LKS150.V Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE LINK 150A 600VAC CYLINDR Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4406 pcs Pepa Raraunga 0LKS150.V.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 600V Rahi / Rahi 1.843" Dia x 6.878" L (46.80mm x 174.70mm)
Raupapa POWR-GARD® LKS Wā Whakautu Fast
Packaging Bulk Paa / Case Cylindrical, Blade Terminals
Ētahi Ingoa LKS150
LKS150.V
Tae Mahi -
Momo Tae Holder Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Momo Momo Fuse Link
Ngā āhuatanga - Whakatauranga onamata 150A