0LKS175.V
Hua Hua
Tau Wae: 0LKS175.V
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE LINK 175A 600VAC CYLINDR
Ngā Rauemi: 0LKS175.V.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0LKS175.V
Tau Wae 0LKS175.V Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE LINK 175A 600VAC CYLINDR Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5239 pcs Pepa Raraunga 0LKS175.V.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 600V Rahi / Rahi 1.843" Dia x 6.878" L (46.80mm x 174.70mm)
Raupapa POWR-GARD® LKS Wā Whakautu Fast
Packaging Bulk Paa / Case Cylindrical, Blade Terminals
Ētahi Ingoa LKS175
LKS175.V
Ngā āhuatanga - Whakatauranga onamata 175A