0LKS050.S
Hua Hua
Tau Wae: 0LKS050.S
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE LINK 50A 600VAC CARTRIDGE
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0LKS050.S
Tau Wae 0LKS050.S Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE LINK 50A 600VAC CARTRIDGE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5748 pcs Pepa Raraunga
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 600V Rahi / Rahi 1.063" Dia x 4.248" L (27.00mm x 107.90mm)
Raupapa POWR-GARD® LKS Wā Whakautu Fast
Packaging Bulk Paa / Case Cartridge, Non-Standard
Ētahi Ingoa 0LKS050S
LKS050.S
LKS050S
Ngā āhuatanga - Whakatauranga onamata 50A