0LKS025.S
Hua Hua
Tau Wae: 0LKS025.S
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE LINK 25A 600VAC CARTRIDGE
Ngā Rauemi: 0LKS025.S.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0LKS025.S
Tau Wae 0LKS025.S Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE LINK 25A 600VAC CARTRIDGE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4013 pcs Pepa Raraunga 0LKS025.S.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 600V Rahi / Rahi 0.811" Dia x 3.748" L (20.60mm x 95.20mm)
Raupapa POWR-GARD® LKS Wā Whakautu Fast
Packaging Bulk Paa / Case Cartridge, Non-Standard
Ētahi Ingoa LKS025
LKS025.S
LKS25
Ngā āhuatanga - Whakatauranga onamata 25A