0LKS010.S
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0LKS010.S
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE LINK 10A 600VAC CARTRIDGE
Ngā Rauemi: 0LKS010.S.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0LKS010.S
Tau Wae 0LKS010.S Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE LINK 10A 600VAC CARTRIDGE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5037 pcs Pepa Raraunga 0LKS010.S.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 600V Rahi / Rahi 0.811" Dia x 3.748" L (20.60mm x 95.20mm)
Raupapa POWR-GARD® LKS Wā Whakautu Fast
Packaging Bulk Paa / Case Cartridge, Non-Standard
Ētahi Ingoa LKS010
LKS010.S
LKS10
Tae Mahi -
Momo Tae Holder Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Momo Momo Fuse Link
Ngā āhuatanga - Whakatauranga onamata 10A