0LKS045.S
Hua Hua
Tau Wae: 0LKS045.S
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE LINK 45A 600VAC CARTRIDGE
Ngā Rauemi: 0LKS045.S.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0LKS045.S
Tau Wae 0LKS045.S Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE LINK 45A 600VAC CARTRIDGE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5071 pcs Pepa Raraunga 0LKS045.S.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 600V Rahi / Rahi 1.063" Dia x 4.248" L (27.00mm x 107.90mm)
Raupapa POWR-GARD® LKS Wā Whakautu Fast
Packaging Bulk Paa / Case Cartridge, Non-Standard
Ētahi Ingoa LKS045
LKS045.S
LKS45
Ngā āhuatanga - Whakatauranga onamata 45A