0KLC175.X
Hua Hua
Tau Wae: 0KLC175.X
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CRTRDGE 175A 600VAC CYLINDR
Ngā Rauemi: 0KLC175.X.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 972 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 972 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0KLC175.X
Tau Wae 0KLC175.X Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CRTRDGE 175A 600VAC CYLINDR Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 972 pcs Pepa Raraunga 0KLC175.X.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 600V Rahi / Rahi 1.500" Dia x 2.843" L (38.10mm x 72.20mm)
Raupapa POWR-GARD® KLC Wā Whakautu Fast
Packaging Bulk Paa / Case Cylindrical, Blade Terminal (Bolt)
Ētahi Ingoa KLC 175
KLC175
KLC175.X
Momo Momo Cartridge Ngā āhuatanga -
Whakatauranga onamata 175A Katoa -