0KLC100.V
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0KLC100.V
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CRTRDGE 100A 600VAC CYLINDR
Ngā Rauemi: 0KLC100.V.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0KLC100.V
Tau Wae 0KLC100.V Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CRTRDGE 100A 600VAC CYLINDR Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1480 pcs Pepa Raraunga 0KLC100.V.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 600V Rahi / Rahi 1.000" Dia x 2.874" L (25.40mm x 73.00mm)
Raupapa POWR-GARD® KLC Wā Whakautu Fast
Packaging Bulk Paa / Case Cylindrical, Blade Terminal (Bolt)
Ētahi Ingoa KLC 100
KLC100
KLC100.V
Tae Mahi -
Momo Tae Bolt Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Momo Cartridge Ngā āhuatanga -
Whakatauranga onamata 100A Katoa -