0KLC090.V
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0KLC090.V
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CRTRDGE 90A 600VAC CYLINDR
Ngā Rauemi: 0KLC090.V.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0KLC090.V
Tau Wae 0KLC090.V Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CRTRDGE 90A 600VAC CYLINDR Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1583 pcs Pepa Raraunga 0KLC090.V.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 600V Rahi / Rahi 1.000" Dia x 2.874" L (25.40mm x 73.00mm)
Raupapa POWR-GARD® KLC Wā Whakautu Fast
Packaging Bulk Paa / Case Cylindrical, Blade Terminal (Bolt)
Ētahi Ingoa KLC 90
KLC090
KLC090.V
KLC090V
KLC90
Tae Mahi -
Momo Tae Bolt Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Momo Cartridge Ngā āhuatanga -
Whakatauranga onamata 90A Katoa -