0KLC125.X
Hua Hua
Tau Wae: 0KLC125.X
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CRTRDGE 125A 600VAC CYLINDR
Ngā Rauemi: 0KLC125.X.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0KLC125.X
Tau Wae 0KLC125.X Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CRTRDGE 125A 600VAC CYLINDR Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1167 pcs Pepa Raraunga 0KLC125.X.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 600V Rahi / Rahi 1.500" Dia x 2.843" L (38.10mm x 72.20mm)
Raupapa POWR-GARD® KLC Wā Whakautu Fast
Packaging Bulk Paa / Case Cylindrical, Blade Terminal (Bolt)
Ētahi Ingoa KLC 125
KLC125
KLC125.X
Momo Momo Cartridge Ngā āhuatanga -
Whakatauranga onamata 125A Katoa -