0KLC250.X
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0KLC250.X
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CRTRDGE 250A 600VAC CYLINDR
Ngā Rauemi: 0KLC250.X.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 726 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 726 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0KLC250.X
Tau Wae 0KLC250.X Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CRTRDGE 250A 600VAC CYLINDR Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 726 pcs Pepa Raraunga 0KLC250.X.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 600V Rahi / Rahi 2.000" Dia x 2.843" L (50.80mm x 72.20mm)
Raupapa POWR-GARD® KLC Wā Whakautu Fast
Packaging Bulk Paa / Case Cylindrical, Blade Terminal (Bolt)
Ētahi Ingoa KLC 250
KLC250
KLC250.X
Tae Mahi -
Momo Tae Bolt Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Momo Cartridge Ngā āhuatanga -
Whakatauranga onamata 250A Katoa -