08853.15DR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
08853.15DR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 08853.15DR
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE BOARD MNT 3.15A 500VDC SMT
Ngā Rauemi: 08853.15DR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1500 pcs
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 08853.15DR
Tau Wae 08853.15DR Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE BOARD MNT 3.15A 500VDC SMT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 68295 pcs Pepa Raraunga 08853.15DR.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 500V Rahi / Rahi 0.428" L x 0.188" W x 0.188" H (10.86mm x 4.78mm x 4.78mm)
Raupapa NANO²® 885 Wā Whakautu -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 2-SMD, Square End Block
Ētahi Ingoa F10990TR Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te whakarewa I²t 13.35 Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
DC Resistance 0.0196 Ohms Whakatauranga onamata 3.15A
Tae - Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 100A
Whakaaetanga cURus, TUV
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
0885004.DR
0885004.DR
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE BOARD MNT 4A 500VDC SMT