0885004.DR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0885004.DR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0885004.DR
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE BOARD MNT 4A 500VDC SMT
Ngā Rauemi: 0885004.DR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1500 pcs
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0885004.DR
Tau Wae 0885004.DR Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE BOARD MNT 4A 500VDC SMT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 57635 pcs Pepa Raraunga 0885004.DR.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 450V Rahi / Rahi 0.428" L x 0.188" W x 0.188" H (10.86mm x 4.78mm x 4.78mm)
Raupapa NANO²® 885 Wā Whakautu -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 2-SMD, Square End Block
Ētahi Ingoa F10991TR Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te whakarewa I²t 21.3 Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
DC Resistance 0.0152 Ohms Whakatauranga onamata 4A
Tae - Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 100A
Ngā Hua e hāngai ana
08851.25DR
08851.25DR
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE BOARD MNT 1.25A 500VDC SMT
I roto i te taonga: 46563 pcs
Tikiake: 08851.25DR.pdf
RFQ
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE BOARD MNT 1A 500VDC SMT
I roto i te taonga: 62915 pcs
Tikiake: 0885001.DR.pdf
RFQ
Kaihanga: Schurter
Whakaahuatanga: CAP PROTECTION 24X24MM
Tikiake: 0886.0001.pdf
Whakaahuatanga: FUSE BOARD MNT 2.5A 500VDC SMT