088501.6DR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
088501.6DR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 088501.6DR
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE BOARD MNT 1.6A 500VDC SMT
Ngā Rauemi: 088501.6DR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1500 pcs
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 088501.6DR
Tau Wae 088501.6DR Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE BOARD MNT 1.6A 500VDC SMT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 67122 pcs Pepa Raraunga 088501.6DR.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 500V Rahi / Rahi 0.428" L x 0.188" W x 0.188" H (10.86mm x 4.78mm x 4.78mm)
Raupapa NANO²® 885 Wā Whakautu -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 2-SMD, Square End Block
Ētahi Ingoa F10987TR Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te whakarewa I²t 2.3 Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
DC Resistance 0.0473 Ohms Whakatauranga onamata 1.6A
Tae - Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 100A
Ngā Hua e hāngai ana
08851.25DR
08851.25DR
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE BOARD MNT 1.25A 500VDC SMT
I roto i te taonga: 46563 pcs
Tikiake: 08851.25DR.pdf
RFQ
Kaihanga: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Whakaahuatanga: CABLE MOD 8P8C PLUG-PLUG 3.28'
I roto i te taonga: 23155 pcs
Tikiake:
RFQ
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE BOARD MNT 2A 500VDC SMT