0885002.DR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0885002.DR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0885002.DR
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE BOARD MNT 2A 500VDC SMT
Ngā Rauemi: 0885002.DR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0885002.DR
Tau Wae 0885002.DR Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE BOARD MNT 2A 500VDC SMT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 44752 pcs Pepa Raraunga 0885002.DR.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 500V Rahi / Rahi 0.428" L x 0.188" W x 0.188" H (10.86mm x 4.78mm x 4.78mm)
Raupapa NANO²® 885 Wā Whakautu -
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case 2-SMD, Square End Block
Ētahi Ingoa F10988CT Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te whakarewa I²t 4.7 Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
DC Resistance 0.0322 Ohms Whakatauranga onamata 2A
Tae - Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 100A
Whakaaetanga cURus, TUV
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
0885001.DR
0885001.DR
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE BOARD MNT 1A 500VDC SMT
I roto i te taonga: 62915 pcs
Tikiake: 0885001.DR.pdf
RFQ
Kaihanga: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Whakaahuatanga: CABLE MOD 8P8C PLUG-PLUG 3.28'
I roto i te taonga: 23155 pcs
Tikiake:
RFQ
08836
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: UNIVERSAL FUEL INJECTOR CLEANER
I roto i te taonga: 173 pcs
Tikiake:
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE BOARD MNT 5A 500VDC SMT