088502.5DR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
088502.5DR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 088502.5DR
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE BOARD MNT 2.5A 500VDC SMT
Ngā Rauemi: 088502.5DR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 088502.5DR
Tau Wae 088502.5DR Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE BOARD MNT 2.5A 500VDC SMT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 46318 pcs Pepa Raraunga 088502.5DR.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 500V Rahi / Rahi 0.428" L x 0.188" W x 0.188" H (10.86mm x 4.78mm x 4.78mm)
Raupapa NANO²® 885 Wā Whakautu -
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case 2-SMD, Square End Block
Ētahi Ingoa F10989CT Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te whakarewa I²t 6.9 Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
DC Resistance 0.0267 Ohms Whakatauranga onamata 2.5A
Tae - Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 100A
Ngā Hua e hāngai ana
0885005.DR
0885005.DR
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE BOARD MNT 5A 500VDC SMT
I roto i te taonga: 50171 pcs
Tikiake: 0885005.DR.pdf
RFQ
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE BOARD MNT 1A 500VDC SMT
I roto i te taonga: 62915 pcs
Tikiake: 0885001.DR.pdf
RFQ
Kaihanga: Schurter
Whakaahuatanga: CAP PROTECTION 24X30MM IP67
Tikiake: 0886.0002.pdf
Kaihanga: Schurter
Whakaahuatanga: CAP PROTECTION 24X24MM
Tikiake: 0886.0003.pdf
Whakaahuatanga: FUSE BOARD MNT 3.15A 500VDC SMT
Whakaahuatanga: FUSE BOARD MNT 4A 500VDC SMT
Whakaahuatanga: FUSE BOARD MNT 1.6A 500VDC SMT
Kaihanga: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Whakaahuatanga: CABLE MOD 8P8C PLUG-PLUG 3.28'
Tikiake:
Whakaahuatanga: FUSE BOARD MNT 1.25A 500VDC SMT