EQ25/LP-3F36
FERROXCUBEFERROXCUBE
FERROXCUBE
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EQ25/LP-3F36
Kaihanga / Waitohu: FERROXCUBE
Whakaahuatanga hua EQ CORES
Ngā Rauemi: EQ25/LP-3F36.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
640 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EQ25/LP-3F36
Tau Wae EQ25/LP-3F36 Kaihanga FERROXCUBE
Whakaahuatanga EQ CORES Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 76586 pcs Pepa Raraunga EQ25/LP-3F36.pdf
Whānui 18.00mm Te manawanui -
Pūrere Pūrere Whakarato EQ 25 x LP Raupapa *
Ētahi Ingoa 432701861561
BM1EQ02500003U800P
Tuhinga 3F36
Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks Te roa 25.00mm
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei 5.60mm