EQ25/LP-3C96
Hua Hua
Tau Wae: EQ25/LP-3C96
Kaihanga / Waitohu: FERROXCUBE
Whakaahuatanga hua EQ CORES
Ngā Rauemi: EQ25/LP-3C96.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
640 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EQ25/LP-3C96
Tau Wae EQ25/LP-3C96 Kaihanga FERROXCUBE
Whakaahuatanga EQ CORES Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 104737 pcs Pepa Raraunga EQ25/LP-3C96.pdf
Whānui 18.00mm Te manawanui -
Pūrere Pūrere Whakarato EQ 25 x LP Raupapa *
Ētahi Ingoa 432202071241
BG5EQ02500004U70PP
Tuhinga 3C96
Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks Te roa 25.00mm
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei 5.60mm