EQ25/LP-3C95
FERROXCUBEFERROXCUBE
EQ25/LP-3C95 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EQ25/LP-3C95
Kaihanga / Waitohu: FERROXCUBE
Whakaahuatanga hua FERRITE CORE
Ngā Rauemi: 1.EQ25/LP-3C95.pdf2.EQ25/LP-3C95.pdf3.EQ25/LP-3C95.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EQ25/LP-3C95
Tau Wae EQ25/LP-3C95 Kaihanga FERROXCUBE
Whakaahuatanga FERRITE CORE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 18.00mm Te manawanui -
Pūrere Pūrere Whakarato EQ 25 Raupapa -
Ētahi Ingoa 1779-1091
BH3EQ02500006U10PP
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Tuhinga 3C95 Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks
Te roa 25.00mm Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei 5.60mm Putanga -