EQ25-3F46
Hua Hua
Tau Wae: EQ25-3F46
Kaihanga / Waitohu: FERROXCUBE
Whakaahuatanga hua EQ CORES
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
512 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EQ25-3F46
Tau Wae EQ25-3F46 Kaihanga FERROXCUBE
Whakaahuatanga EQ CORES Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 80818 pcs Pepa Raraunga
Whānui 18.00mm Te manawanui -
Pūrere Pūrere Whakarato EQ 25 Raupapa *
Tuhinga 3F46 Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks
Te roa 25.00mm Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei 8.00mm Putanga -