EQ25-3C96
FERROXCUBEFERROXCUBE
FERROXCUBE
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EQ25-3C96
Kaihanga / Waitohu: FERROXCUBE
Whakaahuatanga hua EQ CORES
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
512 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EQ25-3C96
Tau Wae EQ25-3C96 Kaihanga FERROXCUBE
Whakaahuatanga EQ CORES Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 84045 pcs Pepa Raraunga
Whānui 18.00mm Te manawanui -
Pūrere Pūrere Whakarato EQ 25 Raupapa *
Ētahi Ingoa 432202071221
BG5EQ02500004U40PP
Tuhinga 3C96
Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks Te roa 25.00mm
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei 8.00mm