RKWDA-16-24-BK
Essentra ComponentsEssentra Components
RKWDA-16-24-BK Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RKWDA-16-24-BK
Kaihanga / Waitohu: Essentra Components
Whakaahuatanga hua CINCH STRAP, HOOK & LOOP, ANY-LE
Ngā Rauemi: 1.RKWDA-16-24-BK.pdf2.RKWDA-16-24-BK.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RKWDA-16-24-BK
Tau Wae RKWDA-16-24-BK Kaihanga Essentra Components
He Rahinga Kei te wātea 12914 pcs Pepa Raraunga 1.RKWDA-16-24-BK.pdf2.RKWDA-16-24-BK.pdf
Waea / Tono Tae Hook and Loop - Tie Whānui 1.000" (25.40mm)
Te kaha o te wera - Raupapa RKWDA
Packaging 10 per Pkg Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Tuhinga Polyamide (PA), Nylon
Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks Length - Tata 24.00"
Length - Pono 2.000' (609.60mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito Hook and Loop - Tie Black 1.000" (25.40mm) 2.000' (609.60mm)