RKWDA-32-48-BK
Essentra ComponentsEssentra Components
Essentra Components
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RKWDA-32-48-BK
Kaihanga / Waitohu: Essentra Components
Whakaahuatanga hua CINCH STRAP, HOOK & LOOP, ANY-LE
Ngā Rauemi: 1.RKWDA-32-48-BK.pdf2.RKWDA-32-48-BK.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RKWDA-32-48-BK
Tau Wae RKWDA-32-48-BK Kaihanga Essentra Components
He Rahinga Kei te wātea 3404 pcs Pepa Raraunga 1.RKWDA-32-48-BK.pdf2.RKWDA-32-48-BK.pdf
Waea / Tono Tae Hook and Loop - Tie Whānui 2.000" (50.80mm)
Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks Length - Tata 48.00"
Length - Pono 4.00' (1.22m) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito Hook and Loop - Tie Black 14.38" (365.25mm) 2.000" (50.80mm) 4.00' (1.22m)
Tae Black Taimana Tae 14.38" (365.25mm)