RKWDA-16-48-BK
Essentra ComponentsEssentra Components
RKWDA-16-48-BK Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RKWDA-16-48-BK
Kaihanga / Waitohu: Essentra Components
Whakaahuatanga hua CINCH STRAP, HOOK & LOOP, ANY-LE
Ngā Rauemi: 1.RKWDA-16-48-BK.pdf2.RKWDA-16-48-BK.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RKWDA-16-48-BK
Tau Wae RKWDA-16-48-BK Kaihanga Essentra Components
He Rahinga Kei te wātea 4743 pcs Pepa Raraunga 1.RKWDA-16-48-BK.pdf2.RKWDA-16-48-BK.pdf
Waea / Tono Tae Hook and Loop - Tie Whānui 1.000" (25.40mm)
Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks Length - Tata 48.00"
Length - Pono 4.00' (1.22m) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito Hook and Loop - Tie Black 14.38" (365.25mm) 1.000" (25.40mm) 4.00' (1.22m)
Tae Black Taimana Tae 14.38" (365.25mm)