RKWDA-32-24-BK
Essentra ComponentsEssentra Components
Essentra Components
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RKWDA-32-24-BK
Kaihanga / Waitohu: Essentra Components
Whakaahuatanga hua CINCH STRAP, HOOK & LOOP, ANY-LE
Ngā Rauemi: 1.RKWDA-32-24-BK.pdf2.RKWDA-32-24-BK.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RKWDA-32-24-BK
Tau Wae RKWDA-32-24-BK Kaihanga Essentra Components
He Rahinga Kei te wātea 7027 pcs Pepa Raraunga 1.RKWDA-32-24-BK.pdf2.RKWDA-32-24-BK.pdf
Waea / Tono Tae Hook and Loop - Tie Whānui 2.000" (50.80mm)
Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks Length - Tata 24.00"
Length - Pono 2.000' (609.60mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito Hook and Loop - Tie Black 6.63" (168.40mm) 2.000" (50.80mm) 2.000' (609.60mm)
Tae Black Taimana Tae 6.63" (168.40mm)