RKWD-16-24-BK
Essentra ComponentsEssentra Components
RKWD-16-24-BK Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RKWD-16-24-BK
Kaihanga / Waitohu: Essentra Components
Whakaahuatanga hua KWIK STRAP BLACK 1 X 24"
Ngā Rauemi: RKWD-16-24-BK.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RKWD-16-24-BK
Tau Wae RKWD-16-24-BK Kaihanga Essentra Components
Whakaahuatanga KWIK STRAP BLACK 1 X 24" Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 37654 pcs Pepa Raraunga RKWD-16-24-BK.pdf
Waea / Tono Tae Hook and Loop - Tie Whānui 1.000" (25.40mm)
Te kaha o te wera - Raupapa RKWD
Packaging 100 per Pkg Ētahi Ingoa 61049147
RKWD-16-24-B
RKWD-16-24-B-ND
RKWD-16-24-BK-ND
RKWD1624B
RPC4894
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Tuhinga Polyethylene Hook, Polyamide Loop Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks
Length - Tata 24.00" Length - Pono 2.000' (609.60mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito Hook and Loop - Tie Black 6.87" (174.62mm) 1.000" (25.40mm) 2.000' (609.60mm) Tae Black
Taimana Tae 6.87" (174.62mm)