OFNS-16-S307-19
Essentra ComponentsEssentra Components
OFNS-16-S307-19 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: OFNS-16-S307-19
Kaihanga / Waitohu: Essentra Components
Whakaahuatanga hua CBL CLIP WIRE SADDLE PUSH IN
Ngā Rauemi: 1.OFNS-16-S307-19.pdf2.OFNS-16-S307-19.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OFNS-16-S307-19
Tau Wae OFNS-16-S307-19 Kaihanga Essentra Components
He Rahinga Kei te wātea 327688 pcs Pepa Raraunga 1.OFNS-16-S307-19.pdf2.OFNS-16-S307-19.pdf
Whānui 0.270" (6.86mm) Patohia nga huanga Round
Momo Clip, Wire Saddle Raupapa -
Rahi Mata - Raa Rangatira 0.031" ~ 0.079" (0.79mm ~ 2.00mm)
Rahi Ranga Rawa 0.307" (7.80mm), Square Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 61030049
OFNS-16-S307-19-ND
OFNS16S30719
RPC4574
Rahi Whakatuwhera 1.130" L x 0.990" H (28.70mm x 25.15mm)
Momo Tae Push In, Winged Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Te Mea Maama - Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Tuhinga Polyamide (PA66), Nylon 6/6 Te Tae Kaituku Taeke 2 Weeks
Te roa 1.350" (34.29mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei 1.350" (34.29mm) Ngā āhuatanga Flame Retardant
Whakaahuatanga Taipitopito Cable Clip, Wire Saddle Natural Push In, Winged 1.130" L x 0.990" H (28.70mm x 25.15mm) Tae Natural