OFNS16-S9.5M-01
Essentra ComponentsEssentra Components
OFNS16-S9.5M-01 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: OFNS16-S9.5M-01
Kaihanga / Waitohu: Essentra Components
Whakaahuatanga hua CBL CLIP WIRE SADDLE NAT ARROW
Ngā Rauemi: 1.OFNS16-S9.5M-01.pdf2.OFNS16-S9.5M-01.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OFNS16-S9.5M-01
Tau Wae OFNS16-S9.5M-01 Kaihanga Essentra Components
He Rahinga Kei te wātea 356074 pcs Pepa Raraunga 1.OFNS16-S9.5M-01.pdf2.OFNS16-S9.5M-01.pdf
Whānui 0.270" (6.86mm) Patohia nga huanga Round
Momo Clip, Wire Saddle Raupapa -
Rahi Mata - Raa Rangatira 0.031" ~ 0.079" (0.79mm ~ 2.00mm)
Rahi Ranga Rawa 0.374" (9.50mm), Square Packaging Bulk
Ētahi Ingoa OFNS16-S9.5M-01-ND
RPC4577
Rahi Whakatuwhera 1.130" L x 0.990" H (28.70mm x 25.15mm)
Momo Tae Arrowhead Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Mea Maama - Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-2
Tuhinga Polyamide (PA66), Nylon 6/6 Te Tae Kaituku Taeke 2 Weeks
Te roa 1.350" (34.29mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei 1.350" (34.29mm) Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito Cable Clip, Wire Saddle Natural Arrowhead 1.130" L x 0.990" H (28.70mm x 25.15mm) Tae Natural