OFNS-16-312-01
Essentra ComponentsEssentra Components
OFNS-16-312-01 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: OFNS-16-312-01
Kaihanga / Waitohu: Essentra Components
Whakaahuatanga hua CBL CLIP WIRE SADDLE NAT ARROW
Ngā Rauemi: 1.OFNS-16-312-01.pdf2.OFNS-16-312-01.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OFNS-16-312-01
Tau Wae OFNS-16-312-01 Kaihanga Essentra Components
He Rahinga Kei te wātea 351209 pcs Pepa Raraunga 1.OFNS-16-312-01.pdf2.OFNS-16-312-01.pdf
Whānui 0.270" (6.86mm) Patohia nga huanga Round
Momo Clip, Wire Saddle Raupapa -
Rahi Mata - Raa Rangatira 0.031" ~ 0.063" (0.79mm ~ 1.60mm)
Rahi Ranga Rawa 0.312" (7.92mm) Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 61030046
OFNS-16-312-01-ND
OFNS1631201
RPC4572
Rahi Whakatuwhera 1.130" L x 0.990" H (28.70mm x 25.15mm)
Momo Tae Arrowhead, Winged Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Te Mea Maama - Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-2
Tuhinga Polyamide (PA66), Nylon 6/6 Te Tae Kaituku Taeke 2 Weeks
Te roa 1.350" (34.29mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei 1.350" (34.29mm) Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito Cable Clip, Wire Saddle Natural Arrowhead, Winged 1.130" L x 0.990" H (28.70mm x 25.15mm) Tae Natural