OFNS-13-312-19
Essentra ComponentsEssentra Components
OFNS-13-312-19 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: OFNS-13-312-19
Kaihanga / Waitohu: Essentra Components
Whakaahuatanga hua CBL CLIP WIRE SADDLE NAT ARROW
Ngā Rauemi: 1.OFNS-13-312-19.pdf2.OFNS-13-312-19.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OFNS-13-312-19
Tau Wae OFNS-13-312-19 Kaihanga Essentra Components
He Rahinga Kei te wātea 154634 pcs Pepa Raraunga 1.OFNS-13-312-19.pdf2.OFNS-13-312-19.pdf
Whānui 0.270" (6.86mm) Patohia nga huanga Round
Momo Clip, Wire Saddle Raupapa -
Rahi Mata - Raa Rangatira 0.031" ~ 0.063" (0.79mm ~ 1.60mm)
Rahi Ranga Rawa 0.312" (7.92mm) Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 61030045
OFNS1331219
Rahi Whakatuwhera 0.830" L x 0.750" H (21.08mm x 19.05mm)
Momo Tae Arrowhead, Winged Te Mea Maama -
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Tuhinga Polyamide (PA66), Nylon 6/6
Te Tae Kaituku Taeke 2 Weeks Te roa 1.060" (26.92mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei 1.110" (28.19mm)
Ngā āhuatanga Flame Retardant Whakaahuatanga Taipitopito Cable Clip, Wire Saddle Natural Arrowhead, Winged 0.830" L x 0.750" H (21.08mm x 19.05mm)