OFNS28-S9.5M-01
Essentra ComponentsEssentra Components
OFNS28-S9.5M-01 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: OFNS28-S9.5M-01
Kaihanga / Waitohu: Essentra Components
Whakaahuatanga hua CBL CLIP WIRE SADDLE NAT ARROW
Ngā Rauemi: 1.OFNS28-S9.5M-01.pdf2.OFNS28-S9.5M-01.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OFNS28-S9.5M-01
Tau Wae OFNS28-S9.5M-01 Kaihanga Essentra Components
He Rahinga Kei te wātea 168305 pcs Pepa Raraunga 1.OFNS28-S9.5M-01.pdf2.OFNS28-S9.5M-01.pdf
Whānui 0.270" (6.86mm) Patohia nga huanga Round
Momo Clip, Wire Saddle Raupapa -
Rahi Mata - Raa Rangatira 0.031" ~ 0.079" (0.79mm ~ 2.00mm)
Rahi Ranga Rawa 0.374" (9.50mm), Square Packaging Bulk
Ētahi Ingoa OFNS28-S9.5M-01-ND
RPC4579
Rahi Whakatuwhera 1.380" L x 1.730" H (35.05mm x 43.94mm)
Momo Tae Arrowhead Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Mea Maama - Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-2
Tuhinga Polyamide (PA66), Nylon 6/6 Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Te roa 1.690" (42.93mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei 2.170" (55.12mm) Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito Cable Clip, Wire Saddle Natural Arrowhead 1.380" L x 1.730" H (35.05mm x 43.94mm) Tae Natural