SBR20100CTP
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SBR20100CTP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SBR20100CTP
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua DIODE ARRAY SBR 100V 10A ITO220S
Ngā Rauemi: SBR20100CTP.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SBR20100CTP
Tau Wae SBR20100CTP Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga DIODE ARRAY SBR 100V 10A ITO220S Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4708 pcs Pepa Raraunga SBR20100CTP.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 820mV @ 10A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 100V
Pūrere Pūrere Whakarato ITO-220S Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa SBR® Packaging Tube
Paa / Case TO-220-3 Isolated Tab Ētahi Ingoa SBR20100CTPDI
Te Mahinga Mahi - Ngaru -65°C ~ 175°C Momo Tae Through Hole
Momo Tono Super Barrier Te Whirihoranga Diode 1 Pair Common Cathode
Whakaahuatanga Taipitopito Diode Array 1 Pair Common Cathode Super Barrier 100V 10A Through Hole TO-220-3 Isolated Tab I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 100µA @ 100V
I teie nei - Te Whakatika Raraunga (Io) (ia Diode) 10A Tau Wae Tuakiri SBR20100CT
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SBR20150CTFP
SBR20150CTFP
Kaihanga: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga: DIODE ARRAY SBR 150V 10A ITO220
I roto i te taonga: 144906 pcs
Tikiake: SBR20150CTFP.pdf
RFQ
SBR20100CT
SBR20100CT
Kaihanga: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga: DIODE ARRAY SBR 100V 10A TO220AB
I roto i te taonga: 134788 pcs
Tikiake: SBR20100CT.pdf
RFQ
Kaihanga: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Whakaahuatanga: DIODE SCHOTTKY 100V TO220AB