SBR20100CT
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
Diodes Incorporated
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SBR20100CT
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua DIODE ARRAY SBR 100V 10A TO220AB
Ngā Rauemi: SBR20100CT.pdf
RoHs Tūnga Kei roto i te awhina / RoHS Compliant
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SBR20100CT
Tau Wae SBR20100CT Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga DIODE ARRAY SBR 100V 10A TO220AB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto i te awhina / RoHS Compliant
He Rahinga Kei te wātea 134788 pcs Pepa Raraunga SBR20100CT.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 820mV @ 10A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 100V
Pūrere Pūrere Whakarato TO-220AB Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa SBR® Packaging Tube
Paa / Case TO-220-3 Ētahi Ingoa SBR20100CTDI
Te Mahinga Mahi - Ngaru -65°C ~ 175°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS Compliant Momo Tono Super Barrier
Te Whirihoranga Diode 1 Pair Common Cathode Whakaahuatanga Taipitopito Diode Array 1 Pair Common Cathode Super Barrier 100V 10A Through Hole TO-220-3
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 100µA @ 100V I teie nei - Te Whakatika Raraunga (Io) (ia Diode) 10A
Tau Wae Tuakiri SBR20100CT
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SBR20100CTP
SBR20100CTP
Kaihanga: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga: DIODE ARRAY SBR 100V 10A ITO220S
I roto i te taonga: 4708 pcs
Tikiake: SBR20100CTP.pdf
RFQ
SBR20150CT
SBR20150CT
Kaihanga: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga: DIODE ARRAY SBR 150V 10A TO220AB
I roto i te taonga: 5567 pcs
Tikiake: SBR20150CT.pdf
RFQ
SBR20100CTFP
SBR20100CTFP
Whakaahuatanga: DIODE ARRAY SBR 100V 10A ITO220
Tikiake: SBR20100CTFP.pdf
SBR20100CT-G
SBR20100CT-G
Whakaahuatanga: DIODE SBR 100V 20A TO-220AB