SBR20100CTFP
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SBR20100CTFP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SBR20100CTFP
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua DIODE ARRAY SBR 100V 10A ITO220
Ngā Rauemi: SBR20100CTFP.pdf
RoHs Tūnga Kei roto i te awhina / RoHS Compliant
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SBR20100CTFP
Tau Wae SBR20100CTFP Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga DIODE ARRAY SBR 100V 10A ITO220 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto i te awhina / RoHS Compliant
He Rahinga Kei te wātea 92542 pcs Pepa Raraunga SBR20100CTFP.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 820mV @ 10A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 100V
Pūrere Pūrere Whakarato ITO-220AB Tere Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Raupapa SBR® Packaging Tube
Paa / Case TO-220-3 Full Pack, Isolated Tab Ētahi Ingoa SBR20100CTFPDI
Te Mahinga Mahi - Ngaru -65°C ~ 175°C Momo Tae Through Hole
Momo Tono Super Barrier Te Whirihoranga Diode 1 Pair Common Cathode
Whakaahuatanga Taipitopito Diode Array 1 Pair Common Cathode Super Barrier 100V 10A Through Hole TO-220-3 Full Pack, Isolated Tab I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 100µA @ 100V
I teie nei - Te Whakatika Raraunga (Io) (ia Diode) 10A Tau Wae Tuakiri SBR20100CT
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SBR20100CT
SBR20100CT
Kaihanga: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Whakaahuatanga: DIODE SCHOTTKY 100V TO220AB