SBR20150CT
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SBR20150CT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SBR20150CT
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua DIODE ARRAY SBR 150V 10A TO220AB
Ngā Rauemi: SBR20150CT.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SBR20150CT
Tau Wae SBR20150CT Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga DIODE ARRAY SBR 150V 10A TO220AB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5567 pcs Pepa Raraunga SBR20150CT.pdf
Tuhinga o mua - Breakdown TO-220AB Tere 10A
Raupapa SBR® RoHS Tūnga Tube
Te Whakaora Whakaora (trr) Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io) Ko te poari TO-220-3
Ētahi Ingoa 1034-SBR20150CTDI Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Waehanga Kaihanga SBR20150CT Whakaahua nui Diode Array 1 Pair Common Cathode Super Barrier 150V 10A Through Hole TO-220-3
Te Whirihoranga Diode 100µA @ 150V Whakaahuatanga DIODE ARRAY SBR 150V 10A TO220AB
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 880mV @ 10A I teie nei - Te Whakatika Raraunga (Io) (ia Diode) 150V
Capacitance @ Vr, F -65°C ~ 175°C