SBR20200CTFP
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SBR20200CTFP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SBR20200CTFP
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua DIODE ARRAY SBR 200V 10A ITO220
Ngā Rauemi: SBR20200CTFP.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SBR20200CTFP
Tau Wae SBR20200CTFP Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga DIODE ARRAY SBR 200V 10A ITO220 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto i te awhina / RoHS Compliant
He Rahinga Kei te wātea 53846 pcs Pepa Raraunga SBR20200CTFP.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 980mV @ 10mA Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 200V
Pūrere Pūrere Whakarato ITO-220AB Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa SBR® Packaging Tube
Paa / Case TO-220-3 Full Pack, Isolated Tab Ētahi Ingoa SBR20200CTFPDI
Te Mahinga Mahi - Ngaru -65°C ~ 175°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS Compliant Momo Tono Super Barrier
Te Whirihoranga Diode 1 Pair Common Cathode Whakaahuatanga Taipitopito Diode Array 1 Pair Common Cathode Super Barrier 200V 10A Through Hole TO-220-3 Full Pack, Isolated Tab
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 100µA @ 200V I teie nei - Te Whakatika Raraunga (Io) (ia Diode) 10A